Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas OÜ Digiabi kasutab ja kaitseb andmeid, mida te kool.digiabi.ee lehte kasutades esitate.

Isikuandmete kogumine

Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistel viisidel:
– andmed, mis te meile esitate, näiteks teie kontaktandmed ja muud andmed, mis te võite meile e-poest tellimust tehes esitada;
– andmed, mis me saame siis, kui te kasutate meie veebisaiti, näiteks teie kontoinfost või küpsiste kaudu, mis saadetakse teie seadmesse;
– andmed avalikest allikatest.

Me võime koguda järgmisi andmeid:

– Teie demograafilisi andmeid, nagu nimi, kontaktandmed jne;
– Teie ettevõtte andmeid, nagu ettevõtte nimi, registrikood jne;
– küpsiste andmed, mis on seotud saidi kool.digiabi.ee kasutamisega teie poolt.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutatakse teile meie teenuste ja toodete pakkumiseks, kauba kohaletoimetamiseks ning muude kohustuste täitmiseks, mis meil võivad teie ees olla. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada meie ja teie vahelise kliendisuhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.

Kogutud isikuandmete avaldamine

Kogutud isikuandmeid võidakse andmebaasist väljastada kohaldatavate õigusaktidega lubatud ja nõutud määral, näiteks ilma piiranguteta riigiasutustele.

Kogutud isikuandmete muutmine

Teil on õigus kohaldatavate õigusaktidega lubatud määral teada, missuguseid isikuandmeid on teie kohta meie andmebaasi kogutud. Samuti võite te taotleda meie andmebaasis teie kohta leiduvate mitteterviklike, ebaõigete või aegunud isikuandmete täiendamist, parandamist või kustutamist.

Küpsised

Küpsis on tärkidentifikaator, mille me salvestame Teie kõvakettale läbi veebibrauseri, millega Te meie veebilehte külastate. See võimaldab meie süsteemil Teid tuvastada, kui taaskülastate meie veebilehti ja seeläbi parendada Teile osutatavat teenust. Küpsiseid võidakse kasutada ka meie veebilehe kõige sagedamini külastatavaid osasid puudutava teabe kogumiseks. Seda liiklusinfot saab kasutada meie veebilehe sisu täiustamiseks ja selle kasutamise lihtsustamiseks. Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saate oma brauseri vastavalt konfigureerida.

Turvalisus

Isikuandmeid säilitatakse Zone.ee virtuaalserveris.
Mastodon