Ühel ilusal kevadpäeval juhtus nüüd nii, et sattusin ühe vahva 10 aastase neiu sünnipäevale virtuaalseks peojuhiks. Kuna tundub, et rahule jäid nii sünnipäevalaps kui ka tema külalised, siis otsustasin, et kuni eriolukorra lõppemiseni aitan korraldada sünnipäevi digimaailmas.

Pakkumine on mõeldud eelkõige 1.-5. klassis käivatele sünnipäevalastele. Nooremaid on veidi keeruline hallata ühe interneti ning 6+ klassi noored suudavad kindlasti ise ühe vinge peo endale korraldada (Loe ka: Kuidas virtuaalset sünnipäevapidu korraldada ).

Noorte robootikutega AHHAA-s First Lego League Eesti finaalis kevad 2019

See on vist õige koht, kus ennast tutvustada.

Minu nimi on Diana Poudel ning väljaspool eriolukorda olen turvalise interneti külalisõpetaja/koolitaja ja käin erinevates Eesti koolides noortele, õpetajatele ning lapsevanematele internetiturvalisusest rääkimas. Lisaks olen neli aastat korraldanud Laagri Robocity üritust ning olnud vabatahtlik erinevatel robootikaüritustel – ehk siis täiesti kogemus olemas nii noorte kui ka tehnikaga.

Minu magistritööks Tartu Ülikoolis on digipädevusi õpetava lauamängu “Häkkerite lahing” loomine ning seda tööd tunnustati cum laude diplomiga ja valiti Tartu linna parimaks noorsootööteemaliseks üliõpilastööks aastal 2019.

Kodus on mul 13-aastased kaksikud, kes on õpetanud nii mõndagi, kuidas noori digimaailmas põnevil hoida.

Kuidas koostööprotsess välja näeb?

  1. Lepime kokku aja ja peo pikkuse
  2. Loon Zoomis sünnipäeva jaoks eraldi ürituse ja saadan Sulle info koos ürituse lingi, parooli ja infoga
  3. Sünnipäevalaps saadab välja kutsed kus on ka olemas ka vajalik info
  4. Saadan sünnipäevalapsele ühe ankeedi, mille sünnipäevalaps ära täidab ja mulle tagasi saadab
  5. Ankeedi põhjal teen Kahooti sünnipäeva lapse kohta, mida me siis koos sünnipäeval läbi viime
  6. Olen 15 minutit enne peo algust Zoomis kohal ning olen kättesaadav ka telefoni (53 097 003) teel juhuks kui mõnel külalisel tekib tehnilisi probleeme. Aitan sünnipäevalapsel külalisi vastu võtta.
  7. Viin läbi peo ning korraldan erinevaid mänge ja tegevusi vastavalt osalejate soovidele ja oskustele (Kahoot, Skribbl, tegeluskaardid, lastedisko jpm).

Tagasiside

Aitäh, Diana, et lubasid mulle sünnipäevaks videokõne teha see oli väga lõbus, tore, naljakas kindlasti sooviks veel selliseid teha kui saaks+sai jälle tuttavate sõpradega kokku 🙂

👧🏼 Tuuli (10)

Teadsin, et võin lapsed Diana hoolde usaldada. Diana võttis külalised kenasti videokeskkonnas vastu, abistas neid ja tervitas igaühte. Elevust oli palju ja põnevust jätkus kogu peo vältel. Esiteks said lapsed läbi videosilla üksteisega kokku, teiseks oli Diana koostanud lastele harivad viktoriinid, kus kilkamist oli kosta arvuti eest ja arvuti tagant. Kolmanda klassi lapsed said ka digipädevusi juurde ning kõige tipuks oli Diana ka laste rõõmuks temaatiliselt kostüümiga neid vastu võtmas kaamera ees ning esimene mängki, mis nõudis ka arvuti tagant püsti tõusmist oli üllatav. Uskumatu, aga ka õe väiksem vend, 1.klassi poiss suladus väga hästi tüdrukute seltskonda ning tundis ennast kui “kala vees” teistmoodi sünnipäeval teises toas, osaledes samal sünnipäeval läbi teise arvuti. Aitäh!

Jaanika K. (lapsevanem)

Hinnakiri

 MINI MIDI MAXI
⌛ 90 minutit
🎈3 erinevat tegevust
kuni 6 külalist
⌛ 120 minutit
🎈 4 erinevat tegevust
kuni 12 külalist
⌛ 150 minutit
🎈 5 erinevat tegevust
kuni 18 külalist
🏷️ 120 eurot 🏷️ 150 eurot 🏷️ 180 eurot

Hind sisaldab nii ürituse ettevalmistust kui peo läbi viimist.

Kontakt

Külalistundi tegemas

📱 53 097 003
📧 diana.poudel@gmail.com

Kui tekkis huvi koostööks, siis võta ühendust ja räägime juba täpsemalt.