Mänguline turvalise interneti koolitus “Häkkerite lahing” Nõmmel (12. september 2019)

12.00

Nüüd täiesti uus ja lõbus koolitus lastele lauamängu “Häkkerite lahing” baasil. Koolitus on eelkõige mõeldud 3.-5. klasside õpilasele, kuid kui noor on osalenud juba “10 reeglit” koolitusel või mõnes minu algklasside külalistunnis, siis võivad tulla ka 1.-2. klassi noored.

Koolitus toimub 12. septembril 2019 kell 18:00 Pääsküla Gümnaasiumis.

Koolituse viib läbi raamatu “Turvaline internet. Digimaailma teejuht” autor ja õpimängu “Häkkerite lahing” looja Diana Poudel.

NB! Kohtade arv üritusel on piiratud (24 kohta)

Osalejad saavad soovi korral tellida raamatu “Turvaline internet. Digimaailma teejuht” või digipädevusi arendava lauamängu “Häkkerite lahing” 25% soodsama hinnaga.

Tootekood: HL-2019-09-12-TLN Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Tere

Kutsun sinu last osalema mängulises koolituses, kus digipädevusi õpetava lauamängu “Häkkerite lahing” abil räägime läbi erinevad digiohtude ja küberhügieeniga seotud teemad. Koolitus toimub nii, et lapsed osalevad mängus kahestes tiimides ning peavad oma kasutajaid kaitsma kurjade häkkerite rünnakute eest. Seda saavad nad teha läbi küsimustele vastamise. Kindlasti räägin läbi kõik need teemad, kus on näha, et teadmistes on lüngad.

Õpimäng valmis mul Tartu Ülikooli magistritööna ning selles suvel andsin mängu välja Hooandja.ee ja Telia Eesti AS abiga. Mängu eesmärk on aidata noortel (ja ka nende vanematel) läbi arutada kõik internetiga seotud teemad meelelahutuslikul viisil.

See koolitus sobib 3.-5. klassi õpilastele või juhul, kui 1.-2. klassi noored on osalenud varasemalt mu koolitusel “10 reeglit, mida iga laps peab internetis teadma”, siis on ka nemad oodatud.

Koolitus kestab üks tund ning kuna mäng toimub paarides, siis arglikumal lapsel on võibolla mõistlik kaasa kutsuda ka mõni sõber, et ei peaks võõraga koos tegutsema.

Kohtumiseni koolitusel!