Allahindlus!

Turvaline internet. Digimaailma teejuht.

4.90

Autor : Diana Poudel.

NB! Kui soovid raamatusse ka autori pühendust, siis palun anna tellimust tehes sellest teada, kirjutades kasti “Märkused tellimuse kohta” kingi saaja nime ja vanuse (ja soovi korral ka mõne täiendava infokillu 😉 ) .

Laos

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Eesti esimene  turvalise interneti raamat, mis annab hea ülevaate erinevatest ohtudest, millega iga inimene võib internetis kokku puutuda. Raamatus on antud ülevaade 16 olulisest teemast, millega inimesed igapäevaselt internetis kokku puutuvad ja juhised, kuidas ohte vältida ning kuidas teemat lastele selgitada. Tekstid on kirjutatud lihtsas keeles ning raamatut võib lugeda nii nutisõltlasest põhikooli lõpuklasside õpilane, kui ka tema arvutikauge vanaema.

Raamatus on palju põnevaid fakte, lugusid elust enesest ja praktilisi ülesandeid. Lisaks on iga peatüki lõpus antud ka juhiseid, et kuidas seletada teemat algklassilapsele temale mõistetavate näidete abil.

Raamatu autoriks on IT-huviline lapsevanem ja külalisõpetaja Diana Poudel, kes on õpetanud küberhügieeni põhitõdesid enam kui tuhandele lapsele erinevates Eesti koolides.

Raamat on mõeldud eelkõige õpetajatele ja lapsevanematele, kuid sobib ka iseseisvalt lugemiseks põhikooli vanemas astmes ning tegelikult saab sealt vajalikku infot igaüks, kes internetis igapäevaselt toimetab.

Soovitan väga Diana Poudeli raamatut kõigile lastevanematele ja õpetajatele – konkreetne, parajalt mahukas, õpetlik, arusaadav, väga head näited, praktilised ülesanded ja soovitused edaspidiseks lugemiseks.

– Marina Kaljurand (vaata postitust)

Kellele see on mõeldud? Lastevanematele, õpetajatele, noorsoopolitseinikele, lastekaitsetöötajatele ja neile, kes tunnevad huvi digiteemade vastu. Mulle meeldib selle raamatu lihtne keel, läbi kogemuste ja näidete selgitamine ja fakt, et arusaamiseks ei ole vaja eelteadmisi.

Veebikonstaabel Maarja Punak (vaata postitust)

Kui soovid raamatuga tutvuda, siis esimest kolme peatükki saad lugeda siin.

Õpetajate jaoks on koostatud ka koolitusmaterjalid, millega saab peale raamatu läbi lugemist läbi viia turvalise interneti teemalise tunni ka klassis. Materjalid leiab siit.

Lisainfo

ISBN

978-9949-88-356-1

Ilmumisaasta

2018

Lehekülgi

192 lk

Mõõt

210x140x20 (mm)

Sulle võib meeldida ka…