Kui sa ei soovi koolitust tervele klassile või koolile, vaid ainult oma lapsele siis vaata avatud koolitusi siit.

Turvalise interneti tund “10 reeglit”

Selle tunni eesmärk on anda noortele esmased teadmised küberhügieenist – räägime suhtlemisest, mängudest, viirustest, paroolidest jpm. Kogu tund on üles ehitatud aktiivse diskussiooni peale, mis võimaldab igas klassis just tegeleda sellele klassile oluliste murede ja teemadega. Tunni materjalid on loodud raamatu “Turvaline internet. Digimaailma teejuht” baasil.

Vanus: 1.-5. klass    Maksimaalne osalejate arv: 30 noort
Koolituse pikkus: 45 min    Koolituse hind: 100 EUR*

Mänguline tund õpimängu “Häkkerite lahing” baasil

Selles külalistunnis mängin koos noortega digipädevusi arendavat õpimängu “Häkkerite lahing” ning mängu käigus saab läbi arutada erinevaid digipädevustega seotud teemasid küsimustekaartide baasil. Tund on väga meelelahutuslik ning sobib suurepäraselt nendele klassidele, kes on juba esmased teadmised küberhügieenist omandanud ning sooviksid nüüd oma tarkust proovile panna ja samal ajal ka mõned uued põnevad asjad selgeks õppida.

Vanus: 1.-5. klass    Maksimaalne osalejate arv: 24 noort
Koolituse pikkus: 45 min    Koolituse hind: 100 EUR*

Loeng “Turvaline internet” 6+ klassile

Suure auditooriumi loeng, kus tuleb juttu nii virtuaalsest minapildist, sotsiaalmeedias andmete jagamisest, libauudistest ning muidugi ka elementaarsetest küberhügieeni tõdedest. Loengu eesmärgiks on aidata noortel paremini mõista seda illusiooni, mida interneti meie ümber loob ning anda ülevaade erinevatest ohtudest, mida aktiivne virtuaalne elu endaga kaasa võib tuua. Tegu on loengu vormis koolitusega ning seetõttu ei ole osalejate arv piiratud.

Vanus: 6+ klass    Maksimaalne osalejate arv: puudub
Koolituse pikkus: 90 min    Koolituse hind: 200 EUR*

Loeng “Noored internetis” lapsevanematele, õpetajatele ja noorsootöötajatele

Selle loengu käigus saavad osalejad parema ülevaate sellest, et mida noored internetis teevad ning kuidas täiskasvanud saavad paremini toeks olla. Eesmärgiks on aidatata täiskasvanutel paremini mõista noori ning vajadusel neid ka suunata ohutuma ja meeldivama internetikogemuse saamise suunas.

Vanus: täiskasvanud    Maksimaalne osalejate arv: puudub
Koolituse pikkus: 90 min    Koolituse hind: 200 EUR

Koolitus “Petuskeemid ja küberhügieen”

See koolitus on mõeldud eelkõige firmadele ning koolituse käigus saavad osalejad ülevaate erinevatest petuskeemidest, mille abil püütakse kätte saada kasutajate raha, andmeid või paroole ning kuidas neid pettuseid ära tunda ja vältida hea küberhügieeni abil.

Vanus: täiskasvanud    Maksimaalne osalejate arv: puudub
Koolituse pikkus: 60 min    Koolituse hind: 200 EUR*

Koolitus “Häkkerite lahing” täiskasvanutele

Mänguline koolitus, kus täiskasvanud saavad panna ennast proovile mängus “Häkkerite lahing”. Koolituse jaoks on välja valitud õpimängust need kaardid, millel olev info on oluline east sõltumata ning mäng toimub 2-3 inimestelises tiimides. Hea võimalus testida kui head on tegelikult teie kollektiivi küberhügieeni alased teadmised.

Vanus: täiskasvanud    Maksimaalne osalejate arv: 36
Koolituse pikkus: 45-60 min    Koolituse hind: 200 EUR*

___________________________________________

* – antud lehel toodud hind kehtib Tallinnas, Saue vallas, Saku vallas, Harku vallas, Kiili vallas, Rae vallas, Keila vallas, Keila linnas. Kaugemates piirkondades toimuvatele koolitustele lisandub täiendav transporditasu. Kui kool tellib mitu koolitust samal päeval järjest, siis võib koolituse hind soodsam tulla. Täpse pakkumise saamiseks palun kirjutada aadressile kool@digiabi.ee